Address

Nordnorsk Kunstmuseum
Sjøgata 1
9008 Tromsø

Phone: 
(+47) 77 64 70 20
Email: 

Staff:

Katya García-Antón
Direktør og sjefskurator
Email‎: katya@nnkm.no
Phone: +47 469 74 036
Photo by David Jensen
Veronica Aasgrav Evertsen
Viseadministrerende direktør
Email‎: veronica@nnkm.no
Phone: +4790739777
 Photo by Ole Sand
Liv Brissach
Curator
Email‎: liv@nnkm.no
Phone: +4798439531
Oliver Graney
Produsent
Email‎: oliver@nnkm.no
Phone: +4746589241
Mathilde Stubmark
Publikums og butikkansvarlig
Email‎: mathilde@nnkm.no
Phone: +4790217110
Lise Dahl
Curator
Email‎: lise@nnkm.no
Phone: +47 915 73 362
Kim Grønbæk Skytte
Kim Skytte
Registrar
Email‎: kim@nnkm.no
Phone: +47 908 94 835
Rebecca Bayram
Conservator
Email‎: rebecca@nnkm.no
Phone: +47 413 31 420
Øystein Oldervoll, museumstekniker, foto Marius Fiskum
Øystein Oldervoll
Museum Technician
Email‎: oystein@nnkm.no
Phone: +47 995 30 355
Astrid Rotvold Nilsen
Head of Public Outreach
Email‎: astrid@nnkm.no
Phone: +47 986 92 741
Therese Lindseth
Kommunikasjons- og markedsansvarlig
Email‎: therese@nnkm.no
Phone: +47 952 51 626
Charis Gullickson
Dr. Charis Gullickson
Curator
Email‎: charis@nnkm.no
Phone: +47 905 28 739
Mona Lundstedt
Rådgiver
Email‎: mona@nnkm.no
Phone: +47 977 15 937
Eva Skotnes Vikjord
Curator
Email‎: eva@nnkm.no
Phone: +47 906 92 636